Přijali nás skvěle a holčička se už do školky moc těší.
Olena K.
dívka 4 rokyOceňuji hlavně možnost pobytu ve ve vlastní zahradě u školky, kde se děti vyblázní.
Petr Winš
chlapec 4 rokyNaše dcerka se do školky těší. A to je asi to nejdůležitější, co mohu hodnotit.
Jiří S.
holčička 5 letDěkuji všem a především paní asistentce. Školka je pro nás obrovským ulehčením našeho denního programu. Oceňuji hlavně vstřícnost ochotu se na věcech domluvit.
Pavla M.
chlapec se speciální potřebouChlapci se nám vrací nadšení, ale uklidnění, což je veliká podpora pro zvládání mojí náročné práce. Děkuji.
Miloslava Beranová
maminka dvou chlapcůSkvělá školka a skvělé tety. Nemohu ani srovnávat se naší předchozí školkou. Doporučuji
Jana Teplá
dívka 3 rokyPřijali nás skvěle a holčička se už do školky moc těší.
Olena K.
dívka 4 rokyOceňuji hlavně možnost pobytu ve ve vlastní zahradě u školky, kde se děti vyblázní.
Petr Winš
chlapec 4 rokyNaše dcerka se do školky těší. A to je asi to nejdůležitější, co mohu hodnotit.